8 grudnia 2015

Choinka 2016


Na blogu Kasi z zapiskitakowe ruszyla fajna zabawa na przyszly rok 2016.
Mysle, ze wiekszosc z nas chcialaby, a na sam koniec brakuje czasu, ktory jest dzielony na inne hafty.
Ja sie do zabawy przylaczam.
Na spokojnie.

Na przyszle Boze Narodzenie bedzie na pewno cos gotowe.


Zasady:


1. Zabawa trwa cały rok od stycznia 2016 do grudnia 2016
2. Uczestniczyć może każdy kto kocha krzyżyki.
3. 24 dnia każdego miesiąca prezentujemy swoje prace na blogu lub jeśli ktoś takiego nie posiada przesyła zdjęcie pracy do mnie i ja je prezentuje u siebie. Zdjęcie pracy osób bez bloga muszę otrzymać przed 24 dniem miesiąca.
4. Temat pracy - wszystko co związane ze świętami Bożego Narodzenia. Jeśli tak jak ja marzycie o choinkowych ozdobach to je róbcie, ale jeśli np Waszym celem są karteczki na święta proszę bardzo. Warunek jest jeden - praca musi zawierać krzyżyki.
5. Na jedno linkowanie możecie wykonać ile prac chcecie. Nie ma ograniczeń. Prośba tylko aby linkować raz - czyli jak np zrobicie trzy zawieszki i jedną kartkę wstawcie je do jednego posta i jego właśnie zalinkujcie. Post opublikujcie pod etykietą"Choinka2016".
6. Nie ma obowiązku linkowania co miesiąc. Tylko od Was zależy czy będziecie linkować systematycznie czy wybiórczo. Jednak osoba, która zalinkuje najwięcej razy dostanie ode mnie prezent. Jeśli osób będzie więcej - zostanie ona wyłoniona przez losowanie, którego wyniki będą ogłoszone w okresie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.
7. Nie ma obowiązku wstawiania banerka ani obserwowania mojego bloga, ale jeśli ktoś to zrobi będzie mi bardzo przyjemnie. 
Jezeli ktos chce sie przylaczyc zapraszam na blog zapiskitakowe

4 komentarze:

  1. No to będziemy razem hafcic, bo ja też dołączyłam. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziekuje za reklamę zabawy i cieszę sie ze jesteś ze mną ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Słodziutkie zawieszki, podobają mi się motywy . Radosnych Świąt :)

    OdpowiedzUsuń